Misyonumuz;
Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, sektöründe örnek gösterilen, çalışanların kariyerinde son halka olabilen, müşteri taleplerine göre yeni yatırımlar gerçekleştiren, insana ve çevreye saygıyı, müşteri memnuniyeti ile birlikte temel ilke edinmiş, aile sıcaklığında lider bir kuruluş olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz;
Biz Sivrikaya olarak;

  • Dengeli ve sağlıklı beslenme ilkesi doğrultusunda;
  • Proje mutfaklarında yerinde üretim, merkez mutfağımızda taşıma yemek;
  • Restaurant ve otel hizmetleri sunan, her türlü özel yemek ve organizasyonlarınızda yanınızda olan;
  • Hizmet verdiği tüm sektörlerde müşteri odaklı, işine saygılı, çalışanı ile büyüyen bir kuruluşuz.

Kalite Politikamız;

Kalite ve gıda güvenliği sisteminin etkinliği, sürekli iyileştirmeyi; faaliyetlerini tüm yasa, kodeks ve standartlara uygun gerçekleştirmeyi; gıda güvenliği ilkelerine uygun üretim yapan, kalite yönetim sistemleri belgeli tedarikçiler ile çalışmayı, personelimizi sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi; hijyenik ortamda lezzetli ve güvenilir üretim yapıp, sunmayı, çevreci bir düşünce çerçevesinde hizmet sunmayı, müşteri istek ve şikayetlerini müşteri odaklı anlayış ile değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı sağlamak. Çevreye zarar vermeden faaliyetlerine devam ettirmek.

Sivrikaya firmasının kalite ve gıda güvenliği politikasıdır. Kalite ve gıda güvenliği sisteminin etkinliği, sürekli iyileştirmeyi; faaliyetlerini tüm yasa, kodeks ve standartlara uygun gerçekleştirmeyi; gıda güvenliği ilkelerine uygun üretim yapan, kalite yönetim sistemleri belgeli tedarikçiler ile çalışmayı, personelimizi sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi; hijyenik ortamda lezzetli ve güvenilir üretim yapıp, sunmayı, çevreci bir düşünce çerçevesinde hizmet sunmayı, müşteri istek ve şikayetlerini müşteri odaklı anlayış ile değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı sağlamak. Çevreye zarar vermeden faaliyetlerine devam ettirmek.